ana sayfa ürünler Yataklar Bazalar Yatak Başlıkları e-katalog İletişim
 
[ 0 ]
SEPETİM
Üyelik Sözleşmesi  
 
  1- Üyelik sırasında sözleşme onayı alındığı için http://www.butasmobilya.com.tr/ 'a Üye olan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.
2- http://www.butasmobilya.com.tr/  yalnızca 18 yaşından büyükler içindir. http://www.butasmobilya.com.tr/  üye formunu dolduran herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder.
3- http://www.butasmobilya.com.tr/  'a üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler başka bir amaç için kullanılamaz, diğer kişi ve kurumlara verilemez.
4- http://www.butasmobilya.com.tr/  üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez! Bu durumda http://www.butasmobilya.com.tr/  üyeliği sonlandırma hakkına sahiptir.
5- http://www.butasmobilya.com.tr/  'da her e-posta(ve ID) bir kere kullanılır(e-posta değiştirilebilir ID ise sabittir). Üyeler şifrelerini korumakla yükümlüdür.
6- http://www.butasmobilya.com.tr/ 'a üye olurken seçtiğiniz şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. Şifrenizin seçimi ve korunması size aittir. http://www.butasmobilya.com.tr/ şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu tutulamaz.
7- http://www.butasmobilya.com.tr/ 'a üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hatalardan http://www.butasmobilya.com.tr/ sorumlu değildir.
8- http://www.butasmobilya.com.tr/ 'da oluşturulan profiller tüm http://www.butasmobilya.com.tr/  üyesi web sitelerinin ziyaretçilerine açıktır. Bu alanlarda özel bilgi vermemek, profiller 24 saat editörlerimizce kontrol edilse de, üyelerin sorumluluğundadır.
9- http://www.butasmobilya.com.tr/ üye profillerini, profillere bırakılan fotoğraf vb bilgileri http://www.butasmobilya.com.tr/  üyeleriyle paylaşma hakkını saklı tutar. http://www.butasmobilya.com.tr/ hizmetlerine son verirse yada sorun çıkarsa  üyeliği başka bir siteye aktarabilir. http://www.butasmobilya.com.tr/ hizmetlerinde kısmen geçici sorunlar çıkabilir.
10- http://www.butasmobilya.com.tr/ güvenlik konusunda son derece titiz çalışmaktadır. http://www.butasmobilya.com.tr/  24 saat denetlenmektedir. Üyeliğinizin silinmesini istiyorsanız bize e-posta yoluyla bu isteğinizi bildirmeniz gerekmektedir. Sürekli aynı kişiden(adresten) e-posta gönderilmesi durumunda sistem bunu saldırı olarak algılar ve ilk e-posta dışındakileri kabul etmez.
11- Kredi Kartı ile online ödeme sisteminden kaynaklanabilecek olan tüm zarardan kullanıcı sorumludur.
12- http://www.butasmobilya.com.tr/  da ödeme şekilleri üyelerin güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. http://www.butasmobilya.com.tr/  , kontrolü altındaki bilgilerin kaybolmasını, değiştirilmesini ya da deformasyona uğramasını önlemek amacıyla bazı güvenlik önlemleri uygulamaktadır. Kullanılan güvenlik yazılımı (SSL), ticari aktivitelerin güvenliğini sağlayan, endüstriyel standarda sahip, günümüzdeki en geçerli yazılımdır. Üyenin tüm kişisel ve mail bilgileri şifrelenerek korunur.
13- Üyeler belirtilen kurallara uymadıkları takdirde diğer üyelerin hakları düşünülerek site yönetimi bu duruma istediği şekilde müdahale edebilir. Ayrıca site ve yönetim herhangi bir konuda ortaya çıkabilecek olan zarardan yada mağduriyetten asla sorumlu değildir.
14- Butaş Mobilya tarafından belirlenen sözleşme kuralları dışında(kurallara aykırı durumlarda) kullanıcı tarafından firmamıza verilecek tüm zararlar hakkında kanunen şikayet hakkımız olacaktır.
15- Bankamıza çeşitli sebeplerle gelebilecek olan ödeme itirazı sonucunda, itiraz eden üyenin sistem içerisindeki tüm işlemleri(gönderdiği mesajlar, kayıtları vb), bağlantı bilgileri(ip ve tarih) bankasına ayrıntılı olarak gönderilir.
16- Bu sözleşme değiştirilse bile en son haliyle geçerliliğini korur.
KATEGORİLER
yataklar
bazalar
yatak başlıkları
GİZLİLİK & KULLANIM
gizlilik politikası
üyelik sözleşmesi
iade bilgileri
mesafeli sözleşmeler
alışveriş prosedürü
KULLANICI İŞLEMLERİ
Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
KURUMSAL
hakkımızda
e-katalog
iletişim
FacebookTwitter