ana sayfa ürünler Yataklar Bazalar Yatak Başlıkları e-katalog İletişim
 
[ 0 ]
SEPETİM
İade Bilgileri  
 
 
İade Koşulları 

Satın almış olduğunuz ürünü;ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. 

İade formunu doldurarak, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş gün içerisinde ürün(ler) ve fatura ile birlikte geri göndermelisiniz. İade gönderimlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 5 iş günü içerisinde , Kredi Kartı iadeleri 7 iş günü içinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır.Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir.Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır.Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “Sipariş İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm ya da kısmi(iade edilen ürün bilgisine göre) bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Yurt Dışı ya da KKTC den gelen siparişleriniz için , kredi kartı ile veya havele ile ödeme işleminizi yaptıktan sonra , ilgili kargo firması gönderi ücretini tarafınızdan tahsil edecektir.Yurt Dışı ve KKTC kargo bedelleri gönderilen ülke ya da adrese göre değişebilir.

Yurt Dışına gönderilen ürünler iade edilmek istendiği taktirde , kargo bedeli tarafınıza aittir.

Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Herhangi başka bir sorunuz için info@butasmobilya.com.tr veya
0 212 683 23 24' den bilgi alabilirsiniz.
KATEGORİLER
yataklar
bazalar
yatak başlıkları
GİZLİLİK & KULLANIM
gizlilik politikası
üyelik sözleşmesi
iade bilgileri
mesafeli sözleşmeler
alışveriş prosedürü
KULLANICI İŞLEMLERİ
Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
KURUMSAL
hakkımızda
e-katalog
iletişim
FacebookTwitter