ana sayfa ürünler Yataklar Bazalar Yatak Başlıkları e-katalog İletişim
 
[ 0 ]
SEPETİM
HAKKIMIZDA  
 
BUTAŞ 1994 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Yapılan pazar araştırmaları sonucunda tüketici istek ve ihtiyaçları belirlenmiş ve en çok ihtiyaçduyulan yaylı pazarında üretime başlamıştır.
 
Kuruluşundan  bu yana BUTAŞ tüketici istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutan ve sürekli AR&GE faaliyeti içinde bulunan bir firma olmuştur ve ancak günümüz rekabet dünyasında bu düşünceyi kalite felsefesi olarak benimsemiş firmaların ayakta durabileceğine inanmıştır. Daha ileri düzeyde BUTAŞ yalnızca satış değil interaktif pazarlama mantığıyla hareket ederek satış sonrası hizmetlerleri veren, tüketiclerin yanlız bugün için değil gelecek içinde mutlu olması için çalışan bir firmadır.
 
Bu nedenlerden ki BUTAŞ kuruluşundan bu yana hızla büyümüş ve şu anda 10,000 metrekare kapalı alana sahip kendi fabrikasında üretim yapmakta ve yurt içinde yüzlerce mağazada, yurt dışında 10 ülkede ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.
 
Ayrıca BUTAŞ, Mart 2004 tarihinden itibaren NOBEL HOUSE markasını tescil ettirerek daha yenilikçi pazarlama anlayışını benimsemiştir
 
Butaş Mobilya olarak yeni kolleksiyonumuz ile tekrar huzurlarınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.Geniş ürün yelpazemizi, yenilenen web sitemizde siz değerli müşterilerimize sunmaktan kıvanç duyarız.
 
Gelin bir Butaş Mağazasına ödeme seçeneklerine birlikte karar verelim...       
Butaş kampanyaları başladı ! Takip edin kazançlı çıkın...
KATEGORİLER
yataklar
bazalar
yatak başlıkları
GİZLİLİK & KULLANIM
gizlilik politikası
üyelik sözleşmesi
iade bilgileri
mesafeli sözleşmeler
alışveriş prosedürü
KULLANICI İŞLEMLERİ
Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
KURUMSAL
hakkımızda
e-katalog
iletişim
FacebookTwitter